UAB „Technologijų valdymo centras” - verslo konsultavimo įmonė, įkurta 1991 m. Mūsų pagrindinės specializacijos sritys yra strateginis planavimas, įmonės finansų ir investicijų valdymas bei akcinių bendrovių veikla.

Per praėjusį laiką mes konsultavome daug įmonių, veikiančių labai įvairiuose sektoriuose. UAB „Technologijų valdymo centras“ įvykdė virš 200 verslo konsultavimo projektų. Šios konsultacijos padėjo mūsų klientams dalinai ar iš esmės pertvarkyti savo įmonių veiklą ir pasiekti puikių rezultatų. UAB „Technologijų valdymo centras” konsultacijos akivaizdžiai išsiskiria savo idėjų naujumu, pasiūlymų pagrįstumu ir veiksmingumu, skaičiavimų bei įvertinimų tikslumu ir todėl sulaukia palankaus užsakovų įvertinimo.

Mums nesvarbu ar įmonė didelė, ar maža – kiekvienam savo klientui mes padėsime surasti geriausią problemų sprendimo kelią.

Mūsų produktai

Mūsų partneriai

Šioje svetainėje naudojami slapukai. Kai kurie iš jų yra būtini svetainės veikimui, o kiti padeda mums tobulinti šią svetainę ir vartotojo patirtį. Galite patys nuspręsti, ar norite leisti slapukus, ar ne. Atkreipkite dėmesį, kad jei juos atmesite, gali būti, kad negalėsite naudotis visomis svetainės funkcijomis.